Samochody terenowe

Wykonujemy remonty całkowite samochodów terenowych. Remonty polegają na całkowitym rozłożeniu pojazdu, piaskowaniu , mechanicznym usuwaniu korozji i resztek powłok lakierniczych i konserwacyjnych, potem napraw blacharskich oraz nanoszeniu powłok lakierniczych, konserwacyjnych. Równocześnie możemy przeprowadzić remonty mechaniczne wszystkich podzespołów samochodu. Wykonujemy remonty kapitalne silników, skrzyń biegów, mostów, układów hamulcowych , układów kierowniczych, zawieszeń.

Rama jest kręgosłupem terenówki i na niej wspiera się cały samochód – od karoserii przez silnik, dalej przez układ napędowy kończąc na zawieszeniu. Jest więc najważniejsza, gdyż przenosi wszystkie obciążenia.

W nawozach – karoseriach odtwarzamy uszkodzoną blacharkę a przy okazji modyfikujemy nadwozie do dalszego tuningu . Remont elementów nośnych i karoserii należy zaplanować i wykonać przed przystąpieniem do tuningu – modyfikacji pojazdu. Jest to dobry moment nad zastanowieniem się nad przyszłym przeznaczeniem terenówki przy okazji rozbiórki i wstępnym przygotowaniem do wspomnianych modyfikacji.

GALERIE: